Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Przegrana Sandecji w Głogowie

Przegrana Sandecji w Głogowie

W sobotę 6 listopada drużyna Sandecji rozegrała wyjazdowe spotkanie, w ramach 16. kolejki Fortuna 1 Ligi, w Głogowie, gdzie zmierzyła się tamtejszym Chrobrym. Mecz zakończył się przegraną "Biało-Czarnych" wynikiem 0:1.

Szkoleniowiec "Biało-Czarnych" podkreślał na konferencji prasowej po meczu z Chrobrym Głogów, że był to ważny mecz w kontekście układu tabeli, który finalnie zakończył się wygraną gospodarzy.


Na pewno nastroje po przegranym spotkaniu nie są najlepsze, wygraliśmy tutaj, jak przychodziłem do Sandecji, pierwsze spotkanie, które wygraliśmy, to właśnie z Chrobrym. Myśleliśmy, że dzisiaj też na takim trudnym terenie powalczymy o coś więcej niż remis, przyjechaliśmy po trzy punkty, zdawaliśmy sobie sprawę, że Chrobry potrzebuje bardzo punktów i będzie walczył na 110 procent. To było widać, myślę, że taka determinacja i zaangażowanie i to oni zgarniają trzy punkty, należą im się gratulacje. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie, nie mieliśmy dziś za dużo atutów i przegrywamy ważne spotkanie w kontekście układu tabeli. Ważne są każde punkty, będziemy wracać do domu, trener Malinowski ma urodziny, niestety nie będą pewnie takie, jakbyśmy sobie życzyli, bo trzy punkty zostają w Głogowie. Trzeba się sprężyć, aby w następnym spotkaniu wygrać. Mam nadzieję, że jak najszybciej zagramy na naszym stadionie, dzisiaj była prezentacja naszego obiektu i mam nadzieję, że wrócimy do siebie, bo te wyjazdy są męczące. Jeszcze raz gratuluję zespołowi z Głogowa zwycięstwa - powiedział po meczu z Chrobrym Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Kamil Słaby (72' Rafał Kobryń), Sebastian Rudol, Kornel Osyra, Michal Piter-Bučko - Damian Chmiel, Damir Šovšić, Robert Janicki (72' Dawid Wolny), Jakub Zych (64' Błażej Szczepanek), Elhadji Maissa Fall (64' Michał Walski) - Svetoslav Dikov.


Sędziował Sylwester Rasmus (Toruń).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować