Pogoda - Sądeckie.pl24

Dzisiaj jest: 24. 06. 2021
Do końca roku: 190 dni
Jakość Powietrza

Remonty za ponad 100 tys. zł w Zespole Szkół w Krynicy Zdroju

Remonty za ponad 100 tys. zł w Zespole Szkół w Krynicy Zdroju

Ponad 100 tysięcy złotych pochłonęły remonty w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy Zdroju. Wszystkie zaplanowane na wakacje prace udało się zakończyć przed 1 września.

 

- Młodzież rozpoczęła nowy rok szkolny w wyremontowanych i odnowionych klasach – mówi Maria Aleksander-Pisz dyrektor krynickiego ZSP. – W czasie wakacji pomalowaliśmy osiem sal lekcyjnych, zrobiliśmy odwodnienie placu apelowego i naprawiliśmy murki zewnętrzne.

 

Ponadto, na terenie jednego z pięter budynku szkoły pojawiły się nowe płytki, a zewnętrzne podjazdy dla osób niepełnosprawnych przeszły remont.

 

- Wszystko to sprawia, że uczniowie i nauczyciele mogą pracować w komfortowych warunkach – dodaje dyrektor Maria Aleksander-Pisz

Remonty za ponad 100 tys. zł w Zespole Szkół w Krynicy ZdrojuRemonty za ponad 100 tys. zł w Zespole Szkół w Krynicy ZdrojuRemonty za ponad 100 tys. zł w Zespole Szkół w Krynicy ZdrojuRemonty za ponad 100 tys. zł w Zespole Szkół w Krynicy ZdrojuRemonty za ponad 100 tys. zł w Zespole Szkół w Krynicy ZdrojuRemonty za ponad 100 tys. zł w Zespole Szkół w Krynicy ZdrojuŹródło: SPNS, Maria Olszowska

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować