Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 03. 2021
Do końca roku: 299 dniRozpoczął się jeden z bardziej wyczekiwanych remontów w Nowym Sączu

Rozpoczął się jeden z bardziej wyczekiwanych remontów w Nowym Sączu

Chodzi o przebudowę ul. Broniewskiego na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Batalionów Chłopskich.

 

Zadanie obejmuje kompletną wymianę nawierzchni: jezdni, chodników, zatok postojowych i zatok autobusowych razem z krawężnikami i obrzeżami. Dodatkowo powstanie 88 nowych miejsc postojowych w projektowanych zatokach postojowych przy jezdni, a istniejące skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, skrzyżowanie ulic Broniewskiego, Barska, Paderewskiego zostanie zastąpione rondem.

 

Zakończenie prac planowane jest na 15 grudnia br.

 

Rozpoczął się bardzo wyczekiwany remont ul. Broniewskiego. To odcinek drogi od ul. Lwowskiej do ul. Barskiej, który zakończy się rondem. To, co dla mnie jest ważne to 88 nowych miejsc parkingowych, które tutaj powstaną. Ponieważ bardzo blisko jest SP nr 18, ale także Przedszkole Jaś i Małgosia, Przychodnia Antidotum i duże osiedle, dlatego jest to bardzo ważne miejsce na mapie Nowego Sącza, które trzeba rozładować. Zwłaszcza w godzinach porannych i popołudniowych tutaj dzieje się armagedon. Rodzice przywożą dzieci i nie mają się gdzie zatrzymać bezpiecznie. Naprawdę jest nieciekawie. Zwróciłem na to uwagę i stąd nowe miejsca parkingowe dla państwa oraz mieszkańców okolicznych bloków - powiedział prezydent.

Rozpoczęła się przebudowa ul. Broniewskiego Nowy Sącz Rozpoczęła się przebudowa ul. Broniewskiego Nowy Sącz Rozpoczęła się przebudowa ul. Broniewskiego Nowy Sącz Rozpoczęła się przebudowa ul. Broniewskiego Nowy Sącz Rozpoczęła się przebudowa ul. Broniewskiego Nowy Sącz Rozpoczęła się przebudowa ul. Broniewskiego Nowy Sącz

Fot. Facebook Prezydent Ludomir Handzel

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować