Sądeccy policjanci prowadzili kolejne działania pod hasłem „Agresywne zachowania na drogach Nowego Sącza”

W związku z niebezpiecznymi zachowaniami niektórych kierowców, policja w Nowym Sączu zdecydowała się na zwiększenie kontroli na najbardziej problematycznych ulicach miasta. W ramach akcji „Agresywne zachowania na drogach Nowego Sącza” funkcjonariusze sprawdzali, czy kierujący przestrzegają przepisów ruchu drogowego, a także czy nie są pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Sądeccy policjanci prowadzili kolejne działania pod hasłem „Agresywne zachowania na drogach Nowego Sącza”

W ciągu dwóch dni działań (25 i 26 sierpnia br.) policjanci zatrzymali do kontroli 50 pojazdów. Wśród nich znalazł się kierowca, który mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, zdecydował się na jazdę samochodem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto policjanci ujawnili 41 wykroczeń, głównie związanych z nadmierną prędkością i nieprawidłowymi manewrami. Dla poprawy stanu technicznego pojazdów, policjanci zatrzymali również dwa dowody rejestracyjne.


Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i odpowiedzialność. Nie dopuszczajmy do sytuacji, w których nasza nieostrożność lub lekceważenie przepisów może doprowadzić do tragedii. Szanujmy siebie nawzajem i dbajmy o bezpieczeństwo na drogach.


Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować