Pogoda Nowy Sącz

1

Dzisiaj jest: 01. 12. 2022 Dni od początku roku: 334 Dni do końca roku: 30
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Sądecki Urząd Pracy oraz Wydział Architektury i Urbanistyki w nowej lokalizacji

Sądecki Urząd Pracy oraz Wydział Architektury i Urbanistyki w nowej lokalizacji

Od 1 czerwca petenci będą mogli załatwić swoje sprawy w budynku mieszczącym się na ul. Zielonej 55.

 

29 maja odbyło się uroczyste przekazanie obiektu. W trakcie wydarzenia właściciel budynku Adam Górski przekazał na ręce prezydenta symboliczny klucz. Z kolei poświęcenia budynku dokonał ksiądz prałat dr Jerzy Jurkiewicz.

 

Budynek przy ul. Zielonej posiada trzy kondygnacje. Sądecki Urząd Pracy mieści się na pierwszym piętrze, a Wydział Urbanistyki i Architektury na drugim. Co ważne obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo przed budynkiem są miejsca do parkowania.

 

Miasto zaoszczędzi na wynajmie, a pracownicy i klienci będą mieli komfortowe warunki.

 

Cieszę się, że wkraczamy do nowego budynku. Jest to nowa jakość i standard dla pracowników, ale także dla mieszkańców Nowego Sącza, którzy tutaj będą załatwiali swoje sprawy. Pracownikom życzę, aby się im tutaj dobrze pracowało, żeby był dobry klimat i warunki pracy - powiedział prezydent.

Nowa siedziba SUP i wydziału architektury i urbanistyki Nowy Sącz Nowa siedziba SUP i wydziału architektury i urbanistyki Nowy Sącz Nowa siedziba SUP i wydziału architektury i urbanistyki Nowy Sącz Nowa siedziba SUP i wydziału architektury i urbanistyki Nowy Sącz Nowa siedziba SUP i wydziału architektury i urbanistyki Nowy Sącz Nowa siedziba SUP i wydziału architektury i urbanistyki Nowy Sącz

Fot. UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować