Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 04. 2021
Do końca roku: 254 dni
Jakość Powietrza

Sandecja pokonała GKS 1962 Jastrzębie i zgarnęła komplet punktów

Sandecja pokonała GKS 1962 Jastrzębie i zgarnęła komplet punktów

9 grudnia drużyna Sandecji rozegrała na stadionie w Nowym Sączu zaległe spotkanie 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. Ich rywalem był GKS 1962 Jastrzębie. 

 

Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Dariusza Dudka wynikiem 3:0. Bramki dla "Biało-czarnych" zdobyli Damir Šovšić 6', Damian Chmiel 34', Michał Walski 87'.

 

Na pomeczowej konferencji prasowej trener zespołu Sandecji Dariusz Dudek stwierdził, że jest zadowolony z kompletu punktów, a przede wszystkim cieszy go coraz większa ilość kreowanych sytuacji.


Na pewno to było bardzo trudne spotkanie dla nas, bo wiedzieliśmy, że przyjeżdża do nas rywal, który zwyciężył trzy ostatnie spotkania. Każdy nam dopisywał trzy punkty i my też mamy już jakąś fajną serię. Bardziej patrzyłbym na to, że punkty są, ale nie tracimy bramek i to jest dla mnie bardzo ważne. Zdecydowanie Sandecja w poprzednich spotkaniach za dużo tych bramek traciła, cieszą mnie te punkty, te wszystkie sytuacje, które tworzymy, bo jest ich coraz więcej. Aczkolwiek mamy momenty w meczu, kiedy powinniśmy dobić przeciwnika na 2:0, 3:0 i to są chwile, które mnie denerwują. Chwalę moich zawodników po raz kolejny, bo co najważniejsze pokazujemy ten charakter, on wrócił, ale pokazujemy również kawałek dobrej piłki. Spodziewaliśmy się trudnego momentu, chciałbym podziękować wszystkim ludziom związanym z Sandecją, szczególnie pracownikom, którzy zrobili wszystko, żeby ten mecz się odbył. Włożona została bardzo duża praca, bo wiemy, że ta płyta nie jest podgrzewana i ten pierwszy termin był odwołany, ale tu naprawdę chwalę wszystkich pracowników, że mogliśmy zagrać na tak dobrze przygotowanym boisku. Myślami jesteśmy przy następnym meczu z Górnikiem Łęczna, jest on przełożony na niedzielę. Górnik wyraził zgodę, żebyśmy mieli ten dzień odpoczynku więcej, za co dziękuje. Na boisku nie będzie sentymentów i zrobimy wszystko, żeby tak świątecznie, dobrze zakończyć rundę - powiedział po zwycięstwie nad GKS-em 1962 Jastrzębie, Dariusz Dudek.

 

Sędziował Jacek Małyszek. Mecz odbył się bez udziału publiczności.

     

Źródło i fot.: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować