Pogoda - Sądeckie.pl24

Dzisiaj jest: 24. 06. 2021
Do końca roku: 190 dni
Jakość Powietrza

Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 1:5

Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 1:5

W niedzielę 8 listopada drużyna Sandecji rozegrała na stadionie w Nowym Sączu spotkanie 11. kolejki Fortuna 1 Ligi. Ich rywalem była Arka Gdynia.

 

Niestety podopieczni Tomasza Mandrysza przegrali wynikiem 1:5. Jedną bramkę dla "Biało-Czarnych" zdobył Artem Dudik.

 

Trener zespołu nie był zadowolony z przebiegu drugiej połowy, a szczególnie jej pierwszych minut, gdzie trzecia stracona bramka dobiła "Biało-czarnych".


Przegraliśmy bardzo wysoko, paradoksalnie pierwsza połowa, po której schodziliśmy przegrywając 1:2, bardzo dobra w naszym wykonaniu. Do momentu straty gola kontrolowaliśmy mecz i byliśmy zespołem dominującym. Niestety, ale tak to już jest, co przeciwnik kopnie, to wpadnie. Odrobiliśmy straty i gdy wydawało się, że będziemy kontynuować taką grę z nadzieją na kolejne gola, niestety ponownie da Silva wyprowadził gości na prowadzenie. Zostaliśmy w szatni, że tak powiem, na drugą połowę i te pierwsze pięć minut w których straciliśmy gola nas dobiło. Później mimo, iż staraliśmy się, grał tylko jeden zespół i był to zespół Arki, który złapał luz i strzelił czwartą oraz piątą bramkę. Ta przerwa nam nie posłużyła, niestety trzeba zewrzeć szyki i walczyć dalej - powiedział na konferencji pomeczowej trener drużyny Sandecji, Piotr Mandrysz.

Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 1:5 Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 1:5 Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 1:5 Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 1:5 Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 1:5 Sandecja przegrywa z Arką Gdynia 1:5

Źródło i fot. MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować