Pogoda - Sądeckie.pl

19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Spektakl Teatru Żelaznego "Oddam żonę w dobre ręce" już 6 marca w MOK

Spektakl Teatru Żelaznego "Oddam żonę w dobre ręce" już 6 marca w MOK

W związku z kwarantanną aktorki zamiast spektaklu „Shirley Valentine” w tym samym terminie odbędzie się sztuka „Oddam żonę w dobre ręce” Teatru Żelaznego z Katowic.

Po latach spotykają się dawni koledzy ze szkoły, w idealnym momencie na zmiany w życiu każdego z nich – Harry cierpi, gdyż boi się kobiet i nigdy nie zaznał miłości, a Milton chcąc mieć więcej czasu na romanse akurat szuka kochanka dla swojej żony…


Człowiek sukcesu i materialista oraz niedopasowany, wieczny pechowiec stojący nad przepaścią, a także wyjątkowa kobieta, będąca kolejno żoną jednego i drugiego to bohaterowie najnowszej premiery w Teatrze Żelaznym. Jeśli dodamy do tego piekielnie zabawne, miejscami absurdalne i niepozbawione refleksji dialogi w stylu komedii bulwarowej, świetnie zawiązaną intrygę niczym w amerykańskim kinie oraz autora, który jest jednym ze scenarzystów legendarnej, nagrodzonej Oskarem „Tootsie” z Dustinem Hoffmanem w roli głównej, mamy przepis na komedię roku!


Oto po latach spotykają się dawni koledzy ze szkoły, w idealnym momencie na zmiany w życiu każdego z nich. Komizm sytuacyjny oraz postaci odgrywanych przez znanych z desek teatralnych Piotra Wiśniewskiego i Jacka L. Zawady bawią do rozpuku, a całość to lekka komedia w najlepszym wydaniu z trójkątem miłosnym, intrygą, zdradą, podlane ironicznym sosem wyśmiewanych przyzwyczajeń.


Bilety do nabycia TUTAJ


Źródło: MOK

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować