Spotkanie dla osób zainteresowanych pracą w policji w Limanowej

Komenda Powiatowa Policji w Limanowej we współpracy z limanowskim urzędem pracy prowadzi cykl spotkań dla osób zainteresowanych pracą w policji.

Spotkanie dla osób zainteresowanych pracą w policji w Limanowej

Dzisiaj, 18 czerwca, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Limanowej uczestniczyli w spotkaniu w Powiatowym Urzędzie Pracy w Limanowej. Podczas tego wydarzenia przedstawiono nie tylko szczegóły procedury doboru do służby, ale także omówiono aspekty pracy w policji oraz ścieżki kariery zawodowej policjanta.

W trakcie indywidualnych rozmów wszyscy zainteresowani mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące służby w policji. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał komplet ulotek i dokumentów informujących o zasadach i przebiegu rekrutacji.

Osoby zainteresowane służbą w policyjnym mundurze mogą zapoznać się ze szczegółami rekrutacji osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej, przy ul. Żwirki i Wigury 7, w każdy wtorek w godzinach 9:00–19:00. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 47 8345-420.

Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie: https://limanowa.policja.gov.pl/kli/praca-w-policji/13246,Rekrutacja-do-sluzby-w-Policji.html

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować