Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 06. 2021
Do końca roku: 193 dni
Jakość Powietrza

Stracili w pożarze dobytek. Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy dla rodziny ze Skrzętli-Rojówki

Stracili w pożarze dobytek. Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy dla rodziny ze Skrzętli-Rojówki

28 września doszło do pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka (o czym informowaliśmy TUTAJ). Lokatorom budynku nic się nie stało, ale stracili w pożarze dobytek, na który pracowali całe życie.  

 

Aby pomóc rodzinie po pożarze, ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy. Dnia 28.09.2020 jedna z rodzin naszej parafii straciła w pożarze dobytek, na który pracowali całe życie, dlatego zwracamy się o pomoc. Razem możemy wesprzeć ich w tym trudnym czasie. Liczy się każda wpłata i każda inna pomoc - informuje MGA Tęgoborze organizator zbiórki.

 

Pomóżmy razem odbudować zniszczony dom. Apelujemy do wszystkich mieszkańców Gminy Łososina Dolna, przyjaciół, sąsiadów, znajomych o pomoc w odbudowie zniszczeń, jakie nastąpiły w wyniku pożaru. Przywróćmy nadzieję oraz wiarę rodzinie w normalne życie. Dla tych którzy mogą wesprzeć rodzinę finansowo, bardzo prosimy o wpłatę pieniędzy na zbiórkę w linku poniżej. Zachęcamy lokalne firmy o dobre serce pomoc nie tylko finansową jak również materialną - proszą o pomoc druhowie z OSP Tęgoborza.

 

Pieniądze można wpłacać na stronie internetowej:

https://pomagam.pl/skrzetla-pozar?fbclid=IwAR0vXbz0Eku9Mw_EvY8RT4LERpxDovQvAaxNGLppeKJ1lO_JbP7YemtsYw8

Stracili w pożarze dobytek. Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy dla rodziny ze Skrzętli-Rojówki   Stracili w pożarze dobytek. Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy dla rodziny ze Skrzętli-Rojówki Stracili w pożarze dobytek. Ruszyła internetowa zbiórka pieniędzy dla rodziny ze Skrzętli-Rojówki 

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować