Strażacy z OSP Korzenna mają nowy samochód pożarniczy marki MAN

Strażacy z OSP Korzenna mają nowy samochód pożarniczy marki MAN

16 października druhowie z OSP Korzenna odebrali nowy wóz strażacki z Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie.

 

Tego samego dnia o godzinie 17:30 odbył się uroczysty przyjazd nowego wozu bojowego do jednostki. Tak to wydarzenie relacjonują strażacy z OSP Korzenna:

 

O godzinie 17:30 w piątek 16 Października 2020 roku w Korzennej  zrobiło się bardzo głośno. Do Korzennej przyjechał wtedy " nowy" samochód pożarniczy marki MAN  który będzie służył w naszej jednostce. Ten dzień zapewne wpisze się w historię naszej OSP . Na pewno długo pozostanie w pamięci mieszkańców, a przede wszystkim, naszych druhen i druhów. Rozświetlony korowód złożony z samochodów bojowych z naszej  jednostki oraz pojazdów z OSP Podrzecze, Ochotnicza Straż Pożarna Niskowa podążały dumnie prowadząc nowy wóz bojowy. Przy dźwięku syren alarmowych  "nowy" MAN przejechał przez szpaler stworzony wzdłuż ulicy  ze strażaków trzymających w dłoniach race świetlne. Uroczystość uświetnił także pokaz sztucznych ogni. Samochód został obficie skropiony szampanem, miejmy więc nadzieję, że będzie służył druhom i mieszkańcom  jak najlepiej i najdłużej. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do pozyskania samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz dziękujemy przybyłym mieszkańcom.

Strażacy z OSP Korzenna mają "nowy" samochód pożarniczy marki MAN Strażacy z OSP Korzenna mają "nowy" samochód pożarniczy marki MAN Strażacy z OSP Korzenna mają "nowy" samochód pożarniczy marki MAN Strażacy z OSP Korzenna mają "nowy" samochód pożarniczy marki MAN Strażacy z OSP Korzenna mają "nowy" samochód pożarniczy marki MAN Strażacy z OSP Korzenna mają "nowy" samochód pożarniczy marki MAN Strażacy z OSP Korzenna mają "nowy" samochód pożarniczy marki MAN Strażacy z OSP Korzenna mają "nowy" samochód pożarniczy marki MANStrażacy z OSP Korzenna mają "nowy" samochód pożarniczy marki MAN Strażacy z OSP Korzenna mają nowy samochód pożarniczy marki MAN

Źródło i fot. OSPKSRG Korzenna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować