Pogoda - Sądeckie.pl1

Dzisiaj jest: 01. 03. 2021
Do końca roku: 305 dniTegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w nowej rzeczywistości

Tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w nowej rzeczywistości

Jak co roku, w listopadzie, organizowany jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja będzie miała jednak wyjątkowy charakter. Z powodu pandemii szeroki wachlarz wydarzeń zaplanowano głównie w formule on-line. To jednak nie oznacza, że zabraknie ciekawych wykładów, warsztatów czy indywidualnych konsultacji. Wręcz przeciwnie. Organizatorzy zaplanowali niezwykle interesujące i inspirujące wydarzenia, które zostaną zorganizowane we współpracy z wieloma instytucjami z Małopolski.

Tym razem globalne święto przedsiębiorczości zaplanowano w dniach od 16 do 22 listopada. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na dziesiątki spotkań on-line poświęconych szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości. Nie zabraknie inspirujących tematów pobudzających do biznesowej aktywności, poszerzających oraz uzupełniających wiedzę.

Małopolska już po raz jedenasty włącza się w to niezwykłe przedsięwzięcie. Dzięki wydarzeniu mieszkańcy województwa małopolskiego, głównie młodsi, myślący o założeniu lub rozwinięciu swojego biznesu, będą mogli skorzystać z wiedzy ekspertów, praktyków, osób doświadczonych w branży.

Każdy kto chce rozwijać skrzydła w biznesie i jest zainteresowany szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości z pewnością podczas ŚTP znajdzie coś dla siebie. Program bowiem, mimo innej formy, jest niezwykle ciekawy i wartościowy. W tym roku, pomimo niesprzyjającego czasu pandemii zaplanowano prawie 200 wydarzeń przygotowanych przez ponad 30 partnerów. Wydarzenia będą emitowane z 12 miast: z Krakowa, Nowego Sącza, Wadowic, Chrzanowa, Zatora, Nowego Targu, Tarnowa, Brzeska, Bochni, Krościenka nad Dunajcem i Myślenic.

Żeby wybrać odpowiednią dla siebie imprezę organizowaną w Małopolsce, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki wydarzeń znajdujących się na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl.   Tutaj można znaleźć szczegóły planowanych wydarzeń, uzyskać informacje na temat partnerów ŚTP w Małopolsce, a także dowiedzieć się w jaki sposób można zarejestrować się na poszczególne spotkania.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

***

Województwo Małopolskie nie tylko pełni rolę koordynatora regionalnego ŚTP, ale również ma przyjemność współtworzyć jedno z wydarzeń. To Spotkanie Młodego Biznesu, którego transmisja online rozpocznie się w poniedziałek 16 listopada o godz. 18.00.

Podczas tego spotkania, przebiegającego pod hasłem „#BiznesDajeRadę”, wystąpią znakomici prelegenci: Wiktor Warchałowski, Agnieszka Maciejowska oraz Piotr Nabielec.
Więcej szczegółów na temat Spotkania Młodego Biznesu oraz sposobu rejestracji zostaną podane już wkrótce.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2020 realizowany jest w ramach projektu „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować