Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Ten zawód miłosny mógł ją kosztować życie

Ten zawód miłosny mógł ją kosztować życie

24 lipca w okolicy mostu św. Kingi w Starym Sączu Funkcjonariusze KaOSG wracając ze służby zauważyli na drodze rozbite BMW ustawione przeciwnie do kierunku jazdy.

 

Pojazd był uszkodzony z dwóch stron, a osoba nim kierująca chciała się z niego wydostać, niestety bez skutku. Funkcjonariusze zabezpieczyli stwarzający zagrożenie odcinek drogi oraz pomogli wydostać się kierowcy z pojazdu.

 

Okazało się, że była to młoda kobieta, której zachowanie oraz charakterystyczna woń wskazywały, że może ona znajdować się pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia strażników granicznych potwierdził przybyły na miejsce patrol Policji. Okazało się, że kierująca miała około 2,5 promila alkoholu we krwi - informuje Straż Graniczna.

 

Policjanci ustalili, że przygnębiona zawodem miłosnym kobieta topiła swoje smutki w alkoholu, po czym wsiadła za kółko. Na szczęście ani jej, ani innym użytkownikom ruchu nic się nie stało. 

 

Policji prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Ten zawód miłosny mógł ją kosztować życie Ten zawód miłosny mógł ją kosztować życie Ten zawód miłosny mógł ją kosztować życie Ten zawód miłosny mógł ją kosztować życie

Fot. KaOSG

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować