Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Tragedia w Królowej Górnej. W wypadku samochodowym zginął młody kierowca

Tragedia w Królowej Górnej. W wypadku samochodowym zginął młody kierowca

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w pierwszy dzień tegorocznych wakacji w Królowej Górnej. Po tym jak samochód osobowy zjechał z drogi, uderzył w przepust i dachował, kierujący nim młody mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarł.

Na Sądecczyźnie, pierwszym tragicznym w skutkach zdarzeniem drogowym podczas tegorocznych wakacji był wypadek, do którego doszło 26 czerwca br. w Królowej Górnej, w gminie Kamionka Wielka (o czym informowaliśmy tutaj).


Tego dnia około godziny 4:40, 23-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Seat z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym wjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust i dachował.


Poszkodowany mieszkaniec gminy Grybów został przetransportowany do szpitala w Nowym Sączu, a następnie Krakowie. Niestety nie udało się uratować jego życia. Młody mężczyzna zmarł po kilku dniach.


Sądeccy policjanci na miejscu tego zdarzenia wykonali liczne czynności procesowe. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku są ustalane w postępowaniu nadzorowanym przez prokuraturę.


Źródło: KMPNS, fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować