Trwa kolejny etap prac na remontowanej drodze powiatowej Paszyn – Mogilno – Krużlowa

Prace remontowe na drodze powiatowej Paszyn – Mogilno – Krużlowa trwają nadal. W ostatnich dniach wykonawca zajął się usuwaniem starej nawierzchni i przygotowywaniem podłoża oraz kanału technicznego. Prace odbywają się na jednym pasie ruchu – prawym od skrzyżowania z drogą krajową nr 28 w Paszynie, w stronę Mogilna.

Trwa kolejny etap prac na remontowanej drodze powiatowej Paszyn – Mogilno – Krużlowa

W związku z tym kierowcy muszą zachować ostrożność i ograniczyć prędkość, ponieważ na drodze jest głęboki uskok. Ruch na zwężonych odcinkach jest kierowany sygnalizacją świetlną i odbywa się na zmianę, na kilku fragmentach tej drogi. Może się zdarzyć, że dojazd do niektórych nieruchomości będzie utrudniony lub niemożliwy, dlatego należy uwzględnić to w planowaniu podróży tą trasą.


Nie ma możliwości wyznaczenia dróg objazdowych, ponieważ teren jest trudny i zabudowany. Wykonawca robót zapewnia, że będzie starał się pomagać mieszkańcom w uzyskaniu dostępu do drogi, jeśli będą mieli taką potrzebę, i informować ich o aktualnym stanie prac. Kierowcy jadący tranzytem proszeni są o wybieranie innych tras.


Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować