Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dniTrwają poszukiwania sprawcy "dzikiego wysypiska" pod mostem na ul. Węgierskiej

Trwają poszukiwania sprawcy "dzikiego wysypiska" pod mostem na ul. Węgierskiej

Jakiś czas temu informowaliśmy (TUTAJ) o tym, że pod mostem przy ul. Węgierskiej niezidentyfikowany sprawca wyrzucił z busa mnóstwo odpadów.

 

O całej sprawie poinformował Michał Kądziołka na swoim profilu facebookowym. Radny zwrócił się też z apelem o przekazywanie informacji, które pomogłyby w ujęciu sprawcy.

 

Jak się okazuje odzew był, bo dużo osób już się zgłosiło i przekazało radnemu swoją wiedzę w tym temacie.

 

Muszę podziękować mieszkańcom za współpracę, bo wiele osób zgłosiło się do mnie z informacjami, które przekazałem odpowiednim służbom. Dziękuję też za podpowiedzi. Być może okażą się bardzo ważne i znajdziemy sprawcę tego zdarzenia i uda nam się, że te osoby będą musiały ponieść tego konsekwencje - powiedział Michał Kądziołka.

 

Śmieci zostały przeszukane i znaleziono adresy, które mogą doprowadzić do osoby odpowiedzialnej za ten czyn.

 

Kontaktowałem się ze Strażą Miejską. Sprawa jest również zgłoszona na Policję i w tej chwili będą wzywane osoby, które mogą mieć coś wspólnego z tym procederem. Po czym dostałem zapewnienie, że te śmieci zostaną uprzątnięte. Sprawą zajmujemy się priorytetowo. Na pewno nie odpuszczę. Będę pilnował pracowników urzędu, współpracował z odpowiednimi służbami, aby jak najszybciej ująć sprawców, ukarać ich i aby taki proceder więcej nie miał miejsca - dodaje radny.

Trwają poszukiwania sprawcy "dzikiego wysypiska" pod mostem na ul. Węgierskiej Trwają poszukiwania sprawcy "dzikiego wysypiska" pod mostem na ul. Węgierskiej

Fot. Fb Radny Michał Kądziołka

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować