Pogoda - Sądeckie.pl

19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Trwają przygotowania do położenia ostatniej warstwy asfaltu na ul. Żółkiewskiego

Trwają przygotowania do położenia ostatniej warstwy asfaltu na ul. Żółkiewskiego

W październiku rozpoczął się remont ul. Żółkiewskiego. To duża i oczekiwana przez mieszkańców Nowego Sącza inwestycja.

 

Na 440 metrowym odcinku od ulicy Limanowskiego do ulicy Grodzkiej pojawi się nowy asfalt i chodniki. Jak informuje prezydent prace mają zakończyć się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 

Trwają ostatnie prace do przygotowania ostatniej warstwy asfaltu - ścieralnej. Bardzo się cieszę, że mogłem dotrzymać słowa. Obiecałem przed Bożym Narodzeniem, że będzie tutaj nowa nawierzchnia asfaltowa i chodnik. Dotrzymuje słowa. Wszyscy pamiętamy jak ta ulica wyglądała. To 440 metrów nowego asfaltu, komfortu dla mieszkańców Nowego Sącza - powiedział Ludomir Handzel.

Trwają przygotowania do położenia ostatniej warstwy asfaltu na ul. Żółkiewskiego Trwają przygotowania do położenia ostatniej warstwy asfaltu na ul. Żółkiewskiego Trwają przygotowania do położenia ostatniej warstwy asfaltu na ul. Żółkiewskiego Trwają przygotowania do położenia ostatniej warstwy asfaltu na ul. Żółkiewskiego Trwają przygotowania do położenia ostatniej warstwy asfaltu na ul. Żółkiewskiego Trwają przygotowania do położenia ostatniej warstwy asfaltu na ul. Żółkiewskiego

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować