Uczennica ZSP w Krynicy-Zdroju wytańczyła złoto i poleci na Florydę

Roksana Majda, uczennica klasy I LO (liceum o profilu medyczno-ratowniczym) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju zdobyła złoty medal 4 MISTRZOSTW POLSKI CHEERLEADERS - Kielce 2021.

Uczennica ZSP w Krynicy-Zdroju wytańczyła złoto i poleci na Florydę
Roksana wraz z trenerką Karoliną Wolak, absolwentką ZSP Krynica-Zdrój, zdobyły Mistrzostwo Polski w kategorii Cheer Hip-hop senior – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. - Przed nimi Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Orlando na Florydzie. Uczennica łączy swoje taneczne pasje z nauką, działa w Aktywie Bibliotecznym, promuje i reprezentuje szkołę w środowisku lokalnym.


Roksana Majda, ze względu na naukę trenuje obecnie raz w tygodniu, ale każdą wolną chwilę spędza ze swoją trenerką na tanecznym parkiecie, ćwicząc skomplikowane choreografie. Reprezentuje Szkołę Tańca Wolak Dance Studio, której właścicielką jest Karolina Wolak, która już w 2012 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w Cherrleaderingu.


W szkole dała się poznać, jako osoba ambitna, angażująca się w liczne projekty, zostając przewodniczącą Samorządu Szkolnego – dodaje dyrektor Maria Aleksander-Pisz. - Karolina ukończyła studia licencjackie na kierunku „Wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną”, obecnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku „Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna”, ma doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą.


W 2017 roku ukończyła kurs instruktora tańca ze specjalizacją hip-hop w „Egurolla Dance Studio", stale podnosi swoje kwalifikacje, tworząc wyszukane, mistrzowskie choreografie taneczne.


Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować