Uczestnicy Rajdu Pieszego po Beskidzie Sądeckim po raz kolejny wsparli Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Zebrane datki i wpisowe uczestników V Charytatywnego rajdu pieszego po Beskidzie Sądeckim zorganizowanego przez Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu oraz Zarząd Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz, zostały przekazane Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Tym razem symboliczny czek opiewał na kwotę 3,5 tys. złotych.

Uczestnicy Rajdu Pieszego po Beskidzie Sądeckim po raz kolejny wsparli Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

13 maja br. kilkudziesięciu policjantów z Nowego Sącza, Limanowej, Gorlic, Bochni i Nowego Targu oraz pracowników cywilnych Policji, członków Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz, a także ich rodzin wzięło udział w 5. edycji charytatywnego rajdu pieszego po Beskidzie Sądeckim. W tym roku uczestnicy wyruszyli z Piwnicznej-Zdroju w kierunku Pisanej Hali, a następnie Łabowca, by po 17-tu kilometrach zakończyć wędrówkę w Feleczynie.


Rajd był dobrą okazją do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim do wsparcia podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zebrane datki i wpisowe uczestników rajdu zostało przekazane 20 października br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Organizatorzy tego charytatywnego wydarzenia – insp. dr Krzysztof Dymura, Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu oraz Elżbieta Gargula, Przewodnicząca Zarządu IPA Nowy Sącz, w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, nadinsp. Michała Ledziona, przekazali symboliczny czek opiewający na kwotę 3500 złotych na ręce nadinsp. Policji w st. spocz. Władysława Padło – Przewodniczącego Rady Fundacji.


Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować