Pogoda Nowy Sącz

4

Dzisiaj jest: 04. 12. 2023 Dni od początku roku: 337 Dni do końca roku: 27
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Uwaga! 31 sierpnia utrudnienia w ruchu na drogach Sądecczyzny w związku z Karpackim Wyścigiem Kurierów

W dniach 30 - 31 sierpnia br. na terenie województwa małopolskiego odbędzie się wyścig kolarski pod nazwą „Karpacki Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczaka”. Drugi etap rywalizacji zostanie zorganizowany na terenie Sądecczyzny, w związku z tym przewidywane są utrudnienia w ruchu.

Uwaga! 31 sierpnia utrudnienia w ruchu na drogach Sądecczyzny w związku z Karpackim Wyścigiem Kurierów

„Karpacki Wyścig Kurierów” jest międzynarodową imprezą kolarską z Kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI. W wyścigu weźmie udział około 140 kolarzy, którzy na terenie Małopolski będą mieli do pokonania dwa etapy o łącznej długości 264,5 kilometrów, które swym zasięgiem obejmą kolejno powiat: tarnowski, nowosądecki oraz nowotarski.


31 sierpnia br. na terenie Sądecczyzny odbędzie się II etap wyścigu. O godzinie 10:15 peleton wystartuje z Muszyny (Zapopradzie) i pokona trasę do miejscowości Zabrzeż, po czym około godziny 12 wjedzie na teren powiatu nowotarskiego.


ETAP II, 31 SIERPNIA BR. (MUSZYNA – NIEDZICA)

PRZEJAZD PRZEZ SĄDECCZYZNĘ NA TRASIE:

MUSZYNA – MILIK – ANDRZEJÓWKA – ŻEGIESTÓW – ZUBRZYK – WIERCHOMLA WIELKA – PIWNICZNA-ZDRÓJ – MŁODÓW – OBŁAZY RYTERSKIE – RYTRO – BARCICE – PRZYSIETNICA – MOSZCZENICA WYŻNA – SKRUDZINA – GOŁKOWICE GÓRNE – GABOŃ – KADCZA – JAZOWSKO – MASZKOWICE – ŁĄCKO – CZERNIEC – ZABRZEŻ.


Wyścig będzie odbywać się przy ruchu częściowo ograniczonym, wstrzymywanym przez umundurowanych policjantów na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się już około godziny 9:40.


Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować