Pogoda - Sądeckie.pl

27

Dzisiaj jest: 27. 09. 2021 Do końca roku: 95 dni
Jakość Powietrza

Uwaga! Zamknięte 3 drogi powiatowe. Sprawdź które i kiedy

Uwaga! Zamknięte 3 drogi powiatowe. Sprawdź które i kiedy

W czwartek, 3 grudnia 2020 r., będą prowadzone prace związane z remontem nawierzchni na drodze powiatowej Królowa Górna - Ptaszkowa - Grybów. W związku z tym droga będzie zamknięta dla ruchu w tym dniu w godz. 7.00 - 17.00  na odcinku od oczyszczalni ścieków w Cieniawie do skrzyżowania z drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa. Objazd drogą powiatową Ptaszkowa – Ptaszkowa i drogą krajową nr 28 lub drogami gminnymi.

 

W dniach 4, 5, 7, 8 grudnia 2020 r. w godz. 7.00 - 17.00 będą prowadzone roboty związane z układaniem nowej nawierzchni na drodze powiatowej Nowy Sącz - Florynka. W związku z tym, droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Kamionka Wielka - Kamionka Wielka do skrzyżowania z drogą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów. Objazd drogą krajową nr 28, drogą wojewódzką nr 981 i drogą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa - Grybów.

 

W dniach 3, 4, 5 grudnia  2020 r. w godz. 8.00 - 17.00  będą prowadzone prace związane z układaniem nowej nawierzchni na drodze powiatowej Podegrodzie - Mokra Wieś. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu w w/w terminie  na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną Podegrodzie - Gostwica do pętli autobusowej w Mokrej Wsi. Objazd drogami powiatowymi Stadła - Długołęka - Przyszowa i Siekierczyna - Naszacowice lub drogami gminnymi.

 

Źródło: SPNS, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować