Wernisaż wystawy Witolda Kubichy W Miejskiej Galerii Sztuki

27 lipca Miejska Galeria Sztuki działająca przy limanowskiej książnicy zorganizowała wernisaż prac Witolda Kubichy, artysty o wszechstronnych zainteresowaniach. Na wystawie można było zobaczyć rysunki, obrazy i fotografie autorstwa Pana Witolda, który przedstawił swoją wizję i inspiracje twórcze. Jego dzieła charakteryzowały się harmonijną kompozycją i oryginalną formą ekspresji.

Wernisaż wystawy Witolda Kubichy W Miejskiej Galerii Sztuki

Podczas wernisażu wyświetlano również pokaz slajdów z fotografiami Pana Witolda, które zachwycały niezwykłymi kadrami i uchwyceniem ulotnych chwil. Fotografie Pana Witolda odzwierciedlały emocje, wrażenia i przesłanie, tworząc niepowtarzalny klimat.


Niecodziennym i ciekawym pomysłem było zaproszenie gości do współtworzenia dzieła, które rozpoczęte przez artystę, miało być uzupełnione przez wszystkich chętnych. Za pomocą ołówka, pisaka i kredki każdy mógł dodać coś od siebie i stać się współautorem obrazu. Zachęcamy wszystkich, którzy odwiedzą Galerię, by spróbowali swoich sił i zaznaczyli swoją obecność na rysunku.


Wystawa będzie otwarta do 25 sierpnia w godzinach otwarcia biblioteki. Serdecznie zapraszamy!


Źródło: Miasto Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować