Pogoda - Sądeckie.pl25

Dzisiaj jest: 25. 02. 2021
Do końca roku: 309 dniWpływają kolejne wnioski z propozycjami do Budżetu dla Mieszkańców, a wśród nich budowa miejsc parkingowych na Osiedlu Przydworcowe

Wpływają kolejne wnioski z propozycjami do Budżetu dla Mieszkańców, a wśród nich budowa miejsc parkingowych na Osiedlu Przydworcowe

Mieszkańcy Osiedla Przydworcowe, zamieszkujący w blokach przy ul. Zamenhofa, Batorego, Daszyńskiego i Limanowskiego skarżą się na brak miejsc parkingowych. 


Już w ubiegłym roku zgłosili się z tym problemem do radnego Macieja Rogóża, który w lipcu 2019 roku złożył do prezydenta interpelację w sprawie ich budowy.


Władze Miasta zapewniały o wsparciu działań w tym kierunku na spotkaniu osiedlowym, ale od tamtego czasu niewiele się zmieniło, więc radny wystosował kolejną interpelację.


Mieszkańcom zależy, aby miasto przeanalizowało możliwości budowy dodatkowych miejsc parkingowych na miejscach zielonych - czyli zaraz obok wejść do budynku. Według mieszkańców jest tam dużo miejsca, które jest nie wykorzystane. Tym samym przybyłoby wiele nowych miejsc parkingowych – informuje Maciej Rogóż.


Budowa miejsc parkingowych na Osiedlu Przydworcowe znalazła się jako jedna z propozycji do Budżetu dla Mieszkańców. Akcja zainicjowana przez radnego Macieja Rogóża oraz grupę młodych ludzi nabiera tempa.

 

Na specjalnie uruchomiony w tym celu e-mail wpływają kolejne wnioski m.in. o remonty dróg, budowy placów zabaw czy budowę oświetlenia.

 

Propozycje do Budżetu dla Mieszkańców można zgłaszać do końca września br.

Wpływają kolejne wnioski z propozycjami do Budżetu dla Mieszkańców, a wśród nich budowa miejsc parkingowych na Osiedlu Przydworcowe Wpływają kolejne wnioski z propozycjami do Budżetu dla Mieszkańców, a wśród nich budowa miejsc parkingowych na Osiedlu Przydworcowe Wpływają kolejne wnioski z propozycjami do Budżetu dla Mieszkańców, a wśród nich budowa miejsc parkingowych na Osiedlu Przydworcowe Wpływają kolejne wnioski z propozycjami do Budżetu dla Mieszkańców, a wśród nich budowa miejsc parkingowych na Osiedlu Przydworcowe Wpływają kolejne wnioski z propozycjami do Budżetu dla Mieszkańców, a wśród nich budowa miejsc parkingowych na Osiedlu Przydworcowe Wpływają kolejne wnioski z propozycjami do Budżetu dla Mieszkańców, a wśród nich budowa miejsc parkingowych na Osiedlu Przydworcowe 

 

Poniżej treść interpelacji.

Fot. Radny Maciej Rogóż

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować