Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Z sądeckiego Cmentarza Komunalnego znikły zielone konewki

Z sądeckiego Cmentarza Komunalnego znikły zielone konewki

W lipcu br. radny Krzysztof Ziaja zakupił 50 zielonych konewek do podlewania dla osób odwiedzających cmentarz przy ul. Rejtana. Były one umieszczone na metalowych hakach znajdujących się na stalowych stojakach, blisko ujęcia wody.

 

Dzisiaj radny poinformował, że konewki znikły z cmentarza, bo zostały zabrane do zmagazynowania. Ma to związek z rozpoczęciem sezonu zimowego i zamknięciem ujęć wody bieżącej na nowosądeckiej nekropolii.

 

Informuję, że przez cały ten czas spośród 50 zakupionych konewek, zaginęło bez śladu 6 sztuk. Po zakończeniu sezonu zimowego konewki ponownie wrócą na swoje miejsce. Zobowiązuję się także dokupić nowe konewki w miejsce tych, których już nie ma. Jestem przekonany, że pomysł się sprawdził. Będę czynił starania aby na wiosnę podobne rozwiązanie znalazło się także na innych nowosądeckich cmentarzach - napisał na swoim profilu facebookowym Krzysztof Ziaja.

Z sądeckiego Cmentarza Komunalnego znikły zielone konewki Nowy Sącz Z sądeckiego Cmentarza Komunalnego znikły zielone konewki Nowy Sącz

Fot. Fb Radny Krzysztof Ziaja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować