Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Zakończył się remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Kołłątaja

Zakończył się remont chodnika i zatoki postojowej przy ul. Kołłątaja

Chodnik przy ul. Kołłątaja przeszedł gruntowną modernizację. To długo wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja, która poprawi komfort poruszania się i bezpieczeństwo pieszych.

 

Stare i zniszczone popękane płyty chodnikowe oraz trylinka zostały zastąpione nową nawierzchnią z kostki brukowej. Pojawiły się także krawężniki.

 

Remont to efekt bardzo dobrej współpracy Miasta z Zarządem Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

Jesteśmy na ul. Kołłątaja, teren Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Pamiętam o tym, że GSM to 40% mieszkańców Nowego Sącza. To tereny, które są dla mnie bardzo ważne jako prezydenta miasta. Będę o tym pamiętał i wspierał mieszkańców – powiedział prezydent.

 

Wyremontowany parking będzie służył przede wszystkim naszym mieszkańcom oraz klientom lokali, które mieszczą się w naszych zasobach. Wymieniono krawężniki, nawierzchnię na nowoczesną, poszerzono zatoczkę o kilka miejsc parkingowych, a tutaj tych miejsc bardzo brakuje, w związku z tym każde jest na wagę złota. Coraz łatwiej będzie parkować w naszych zasobach i tutaj mieszkać – dodaje prezes Zarządu GSM Jarosław Iwaniec.

 

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować