Zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy

Zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy

Dzisiaj prezydent Ludomir Handzel otworzył wyremontowaną ulicę Grodzką i Kunegundy wraz nowym rodem u ich zbiegu.

 

Inwestycja została ukończona w terminie. Dzięki niej mieszkańcy mogą korzystać z kolejnego wyremontowanego odcinka.

 

W ramach zadania wzmocniona została podbudowa jezdni, zmodernizowana kanalizacja deszczowa oraz chodniki dla pieszych, wykonana nowa nawierzchnia oraz doświetlone i oznakowane przejścia dla pieszych.

 

Bardzo się cieszymy, że kolejny odcinek nowej drogi w Nowym Sączu dzisiaj otwieramy. Dziękujemy mieszkańcom za cierpliwość, za to, że wytrzymują te utrudnienia. Również w tym tygodniu otworzymy Al. Sucharskiego, bo przystępujemy do następnych remontów. W trosce o miasto i jakość życia mieszkańców. O to, żeby Nowy Sącz był coraz piękniejszy. Dziękuje tym wszystkim, którzy przyczynili się do remontu tego odcinka. Cała ulica Kungeundy wyremontowana. Dodatkowo odcinek od ul. Grodzkiej, od Al. Batorego do nowego ronda no i oczywiście nowe rondo. Mam nadzieję, że to usprawni ruch i podniesie bezpieczeństwo w tym terenie - powiedział prezydent.


W otwarciu uczestniczyli również zastępca prezydenta Artur Bochenek, radni: Jakub Prokopowicz, Józef Hojnor i Leszek Gieniec oraz przewodniczący Osiedla Szujskiego Mieczysław Kaczwiński.

Zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy Zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy Zakończył się remont ulicy Grodzkiej i KunegundyZakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy Zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy Zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy Zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy Zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy

Fot. UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować