Pogoda - Sądeckie.pl

19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Zakończyła się budowa nowego chodnika przy ul. Długoszowskiego

Zakończyła się budowa nowego chodnika przy ul. Długoszowskiego

Nowy chodnik obejmuje odcinek o długości 250 metrów, od Szkoły Podstawowej nr 11 do zatoki autobusowej. To bardzo ważny element poprawy bezpieczeństwa w tym miejscu.

 

Jak informuje włodarz miasta prowadzone są także prace nad spowolnieniem pojazdów na ul. Długoszowskiego i budową chodnika w kierunku ul. Falkowskiej.

 

Jestem na Osiedlu Falkowa. Odebrałem tutaj 250 metrowy odcinek chodnika od zatoki autobusowej do SP nr 11. To bardzo ważny element bezpieczeństwa w tym rejonie. Dzieci będą mogły bezpiecznie dotrzeć do szkoły. To dla mnie bardzo ważny temat. Dodatkowa informacja dla mieszkańców Falkowej oraz ul. Długoszowskiego. Rozpocząłem pracę na tym jak spowolnić tutaj ruch pędzących samochodów z Kunowa i Mystkowa. To kwestia naszego bezpieczeństwa - powiedział prezydent. Rozpoczęliśmy także analizy co dalej z ciągiem chodnika wzdłuż ul. Długoszowskiego, ale także ul. Falkowskiej. Będziemy nad tym pracować  - dodaje Ludomir Handzel.

Zakończyła się budowa nowego chodnika przy ul. Długoszowskiego Zakończyła się budowa nowego chodnika przy ul. Długoszowskiego

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować