Pogoda - Sądeckie.pl6

Dzisiaj jest: 06. 05. 2021
Do końca roku: 239 dni
Jakość Powietrza

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w miejscowości Olszana

Zderzenie dwóch samochodów osobowych w miejscowości Olszana

2 października br. około godziny 8 w miejscowości Olszana miał miejsce wypadek drogowy, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe.

 

Na miejsce zdarzenia została skierowana jednostka JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Olszanka i Olszana. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że doszło do zderzenia samochodów osobowych marki Seat Toledo i Opel Vivaro. W konsekwencji Samochód Seat Toledo znajdował się w rowie, a samochód Opel na jezdni.

 

Samochodami podróżowały dwie osoby. Jedna z nich została poszkodowana i znajdowała się w samochodzie. Udzielono jej pierwszej pomocy i wydobyto z samochodu na nosze typu deska. Została ona przetransportowana do szpitala.

 

Kierowcy jadący tamtą trasą musieli liczyć się z utrudnieniami. Na początku obydwa pasy jezdni były zablokowane. Następnie odblokowano jeden pas, a ruch odbywał się wahadłowo.

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Kierowano ruchem pojazdów. Czynności służb ratunkowych trwały ponad godzinę.

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować