Zderzenie trzech osobówek w Maszkowicach

Zderzenie trzech osobówek w Maszkowicach

W poniedziałek 31 grudnia po godzinie 11 w Maszkowicach zderzyły się aż trzy samochody osbowe marki Audi A4, Toyota oraz Seat.

 

Po przybyciu służb ratunkowych okazało się, że pojazd marki Audi A4 zjechał z jezdni i uderzył w drzewo znajdujące się w rowie. Samochody marki Toyota oraz Seat znajdowały się na jezdni. 

Pojazdami podrózowali sami kierujący. Poszkodowany został kierowca Audi A4 oraz Toyoty, który został zakleszczony w pojeździe. Strażacy ręcznie odgięli drzwi od strony pasażera i wydostali mężczyznę. Załoga karetki Pogotowia Ratunkowego udzieliła pomocy obu poszkodowanym w zdarzeniu osobom. Po przebadaniu kierowca Toyoty został przełożony na nosze typu deska oraz przewieziony do szpitala.

Pojawiły się utrudnienia na drodze. Na czas prowadzonych działań obydwa pasy jezdni zostały zablokowane. Po odjeździe karetek udostępniono jeden pas i kierowano ruchem wahadłowo.  

Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Funkcjonariuszy Policji pojazdy zostały usunięte z jezdni oraz uprzątnięto pozostałości powypadkowe. Działania strażaków trwały trzy godziny.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować