Pogoda - Sądeckie.pl25

Dzisiaj jest: 25. 02. 2021
Do końca roku: 309 dniZmarł Stanisław Mrzygłód - dyrektor ZS w Chełmcu, były radny powiatu nowosądeckiego

Zmarł Stanisław Mrzygłód - dyrektor ZS w Chełmcu, były radny powiatu nowosądeckiego

Nie żyje Stanisław Mrzygłód - dyrektor Zespołu Szkół w Chełmcu w latach 1989 – 2013, były radny powiatu nowosądeckiego.

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Chełmcu żegnają Go w szczerych, spontanicznych i wzruszających słowach:

 

Śmierć zawsze przychodzi nie w porę i nie ma słów, którymi da się wyrazić żal. Przyszło nam zmierzyć się z wielką pustką związaną ze śmiercią wspaniałego człowieka, przyjaciela, zwierzchnika, Pana Stanisława Mrzygłoda. Dwadzieścia cztery lata Byłeś nam zwierzchnikiem – kompetentnym, sprawiedliwym i wyrozumiałym. Byłeś nam przyjacielem – pomocnym, bezinteresownym i pogodnym. Byłeś nam człowiekiem do zadań specjalnych i tych codziennych, banalnych. Nie przeszedłeś obojętnie obok żadnego z nas. Często nasze sprawy i nasze problemy stawały się Twoimi. Wyciągałeś pomocną dłoń, wspierałeś dobrym słowem, dodawałeś otuchy. Gabinet Twój stał zawsze otworem dla całej społeczności szkolnej, którą jednoczyłeś. Pracownicy, rodzice i uczniowie darzyli Cię wielkim szacunkiem i zaufaniem, bo prezentowałeś postawę człowieka, który wiedział, że „na stanowisku się bywa, a człowiekiem jest się zawsze”. Panie Dyrektorze, dziękujemy, że Byłeś i obiecujemy, że Będziesz - w naszej pamięci, wspomnieniach i sercach.

 

Różaniec w intencji śp. Dyrektora Stanisława Mrzygłoda od dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników szkoły odbędzie się 13 listopada 2020 r. (piątek) o godz. 16:45 w kościele św. Krzyża w Nowym Sączu.

 

Fot. ZS Chełmiec

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować