Zmiany kadrowe w KMP Nowy Sącz

Zmiany kadrowe w KMP Nowy Sącz

Podinspektor Albert Kogut pełniący od ponad 28 lat służbę w szeregach sądeckiej Policji otrzymał awans. Z dniem 1 marca nadinsp. dr Krzysztof Pobuta – Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie powierzył mu pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach.

 

Dzisiaj w odbyło się uroczyste pożegnanie mundurowego z sądecką jednostką. Insp. Jarosław Tokarczyk – Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu pogratulował podinsp. Albertowi Kogutowi awansu, podziękował za wieloletnią współpracę i przekazał najlepsze życzenia, wręczając mu pamiątkową statuetkę.

 

Do życzeń przyłączyli się także obecni na spotkaniu przedstawiciele kardy kierowniczej sądeckiej Policji oraz Policjanci.

 

Podinsp. Albert Kogut przez ponad 28 lat był związany z sądecką Policją. Swoją służbę rozpoczął w 1991 roku w pionie prewencji. Od 1994 roku był w Wydziale Ruchu Drogowego sądeckiej jednostki, a od 2003 roku w Sekcji Prewencji. W latach 2006-2013 był Zastępcą Naczelnika Sekcji, a Następnie Wydziału Prewencji. Od 2013 roku pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

 

***

 

W dniu dzisiejszym sądeccy policjanci powitali uroczyście kom. Zbigniewa Zachera, który będzie pełnił obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu.


Nowy funkcjonariusz od czerwca 2018 roku pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu. W sądeckiej komendzie będzie nadzorował pion kryminalny.


Komendantowi pogratulował  awansu i złożył życzenia Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, insp. Jarosław Tokarczyk oraz przedstawiciele kadry kierowniczej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
 

Fot. KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować