Znęcał się nad żoną i synem. Grozi mu 5 lat więzienia

Znęcał się nad żoną i synem. Grozi mu 5 lat więzienia

Jakiś czas temu informowaliśmy, że pod koniec kwietnia sądeccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy znęcali się nad członkami swoich rodzin. Jeden nad ojcem, a drugi nad żoną.

 

Gehenna ofiar trwała trzy lata, ale dopiero teraz zdecydowały się powiadomić Policję i złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie oprawcom zarzutu znęcania się nad najbliższymi. Gozi im za to kara więzienia do 5 lat.

 

11 maja policjanci otrzymali kolejne tego typu zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkaniec powiatu od dwóch lat znęca się nad swoją żoną i synem. Jeszcze tego samego dnia został on zatrzymany przez mundurowych.

 

We współpracy z prokuratorem, do sądu trafił wniosek o areszt dla sprawcy. 13 maja sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania i mężczyzna trafił już za kraty na okres 3 miesięcy. Na tym jednak nie koniec, ponieważ w areszcie poczeka na wyrok, a za przestępstwo znęcania grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności - informują policjanci z KMP w Nowym Sączu.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować