Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej

13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej

Dzisiaj we wczesnych godzinach porannych 13 zastępów i 66 strażaków gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pożarem objęty był magazyn zadaszony przeznaczony do przechowywania materiału drzewnego opałowego jako paliwo do kotłowni. Drewno było w postaci wiór, trocin, prasowanych kostek i kawałków drewna. W chwili przybycia zastępów  straży, pożarem objęta była górna podsufitowa warstwa materiału drzewnego. Obiekt bezpośrednio przylegał do ściany bocznej hali produkcyjnej - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Strażacy ugasili ogień, sprawdzili od środka kamerą termowizyjną hale produkcyjną przyległą do magazynu oraz przystąpili do prac rozbiórkowych poszycia dachu, a następnie wywozu i przelewania materiału drzewnego.

 

Na razie nie wiadomo co wywołało pożar.

13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej 13 zastępów straży gasiło pożar magazynu z materiałem drzewnym na ul. Węgierskiej

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować