15 listopada debata społeczna w Urzędzie Gminy w Dobrej

Zapraszamy mieszkańców w szczególności gminy Dobra do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się w dniu 15 listopada 2023 roku o godz. 16:00 w Urzędzie Gminy w Dobrej. Celem spotkania jest poznanie potrzeb i oczekiwań lokalnego społeczeństwa, w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

15 listopada debata społeczna w Urzędzie Gminy w Dobrej

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnienie współpracy ze społecznością lokalną - zapraszamy na debatę społeczną.


Celem tych spotkań jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez Policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem pozwolą nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia.


Data i miejsce debaty:15 listopada 2023 roku o godz. 16:00 w Urzędzie Gminy w Dobrej (sala konferencyjna).


Temat: Łamanie przepisów ruchu drogowego, zakłócanie porządku publicznego, spożywanie alkoholu, zaśmiecanie i łamanie ciszy nocnej przez osoby przebywające w rejonie parkingu przy urzędzie gminy Dobra.


Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować