15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie

15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie

Wczoraj przez ponad 3 godziny 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie.

 

Płomieniami objęty był cały budynek. W trakcie działań uzyskano informacje od właściciela budynku, że w jego wnętrzu znajdowało się 5 butli (11kg) z gazem propan butan. Po lokalizacji zarzewia ognia, butle sprawdzono kamerą termowizyjną, a następnie wyniesiono z budynku i złożono w bezpiecznym miejscu - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Służby pożarnicze ugasiły ogień oraz przystąpiły do rozbiórki nadpalonej konstrukcji obiektu przy użyciu bosaków oraz pilarek do drewna.

15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie 15 zastępów i 72 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego w Olszanie

Fot. PSPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować