22 lutego oddaj krew w sądeckiej Komendzie

Klub Honorowych Dawców Krwi w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji honorowego oddawania pod hasłem „105 litrów krwi na 105. rocznicę powstania Policji”.

22 lutego oddaj krew w sądeckiej Komendzie

Akcja honorowego krwiodawstwa zostanie przeprowadzona w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu przy ulicy Artura Grottgera 50 w czwartek 22 lutego br. w godzinach od 8.00 do 12.00. Do udziału zapraszamy zarówno funkcjonariuszy i pracowników jednostki, jak również przedstawicieli innych służb mundurowych oraz mieszkańców regionu.

Zbiórkę krwi w ramach akcji „105 litrów krwi na 105. rocznicę powstania Policji” organizuje Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu wraz z sądeckim oddziałem terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Zebrana podczas akcji krew zostanie przekazana dla chorych i ofiar wypadków z terenu województwa małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy do podzielenia się tym cennym darem.

***

Akcja krwiodawstwa „105 litrów krwi na 105 rocznicę powstania Policji” potrwa do 31 lipca tego roku i w tym czasie każdy może się w nią włączyć. Akcja ma wygenerowany numer K 105, który jest ważny na terenie całego województwa małopolskiego. Wystarczy podczas rejestracji w punkcie krwiodawstwa na terenie Małopolski poinformować, że oddaje się krew wspierając akcję „105 litrów krwi na 105 rocznicę powstania Policji”.

Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować