25-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Został zatrzymany przez policję

25-latek, który dopuszczał się psychicznego i fizycznego znęcania się nad swoją matką i młodszym bratem, może stanąć przed groźbą nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

25-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Został zatrzymany przez policję

Po zatrzymaniu przez policję i przedstawieniu mu zarzutów, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu na okres dwóch miesięcy.

Kilka dni temu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju otrzymali doniesienie o zachowaniu 25-latka, który pod wpływem alkoholu stosował przemoc wobec swoich bliskich.

Policjanci natychmiast udali się na miejsce zgłoszenia. Po dokonaniu oględzin ustalili, że mężczyzna w ostatnim czasie regularnie nadużywał alkoholu i prowokował nieuzasadnione kłótnie, podczas których obrażał, groził i stosował przemoc fizyczną wobec matki i brata.

Choć agresor opuścił miejsce zamieszkania po konflikcie, policja szybko ustaliła jego miejsce pobytu i dokonała jego zatrzymania. Mieszkaniec Sądecczyzny usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną, za co może odpowiadać przed sądem, grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo, sąd zadecydował o zastosowaniu wobec 25-latka tymczasowego aresztu, co oznacza, że przez kolejne dwa miesiące będzie przebywał w areszcie, oczekując na wydanie wyroku.

Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować