Pogoda - Sądeckie.pl

9

Dzisiaj jest: 09. 12. 2021 Do końca roku: 22 dni
Jakość Powietrza:

27 czerwca "DZIECI-DZIECIOM" - akcja charytatywna dla dzieci tragicznie zmarłego Marcina Króla

27 czerwca "DZIECI-DZIECIOM" - akcja charytatywna dla dzieci tragicznie zmarłego Marcina Króla

27 czerwca Dzień spektakli w wykonaniu grup dziecięcych i młodzieżowych działających przy Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu.

27 czerwca, Sala Widowiskowa MOK, Al. Wolności 23

  • godz. 11:00 - Kot w butach - Teatr Lalek TEN
  • godz. 14:00 - Wielki Buzz Grow - Teatr Scena M
  • godz. 17:00 - Wolf - Teatr Scena M

Wszystkie bilety w cenie: 15 zł.


Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany dla Kalinki i Mieszka – dzieci tragicznie zmarłego Marcina Króla – aktora Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury.


W dniu 23 kwietnia w wieku 31 lat wskutek tragicznego wypadku w pracy zginął Marcin Król, nasz Przyjaciel, Kolega, Aktor Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury, reżyser teatralny Limanowskiego Domu Kultury, członek Grupy Rekonstrukcyjnej Historycznej 1 Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu, a przede wszystkim mąż, ojciec i wspaniały człowiek. Odszedł niespodziewanie pozostawiając w żałobie żonę oraz osieracając dwójkę dzieci (córka 4 lata i syn 1 rok). Organizowana zbiórka poświęcona jest wsparciu jego Rodziny, która niespodziewanie została pozbawiona głównego źródła utrzymania jakim była wykonywana przez Marcina praca. Okoliczności życia stawiają nas wobec czasem bardzo trudnych wyzwań i pamiętając, że takie sytuacje mogą dotknąć każdego z nas zwracamy się z apelem o wpłatę środków, które pomogą przetrwać te trudne chwile i zabezpieczyć podstawowe potrzeby pozostawionej rodzinie Marcina. Do tej pory ciężko uwierzyć nam w to, co się stało. Marcina już z nami nie ma... została rodzina, szczególnie małe dzieci, które tak bardzo potrzebują wsparcia, miłego gestu, ciepłego uśmiechu i nadziei na lepsze jutro. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować cykl imprez w Miejskim Ośrodku Kultury, z których dochody zostaną przeznaczone na pomoc dla Kalinki i Mieszka oraz otworzyć dla nich kolejną zbiórkę, by poczuli, że w tak trudnych sytuacjach znajdą się osoby, które wyciągną do nich pomocną dłoń. Bardzo prosimy Was o przyłączenie się do wsparcia - informuje organizator zbiórki Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu.Opisy spektakli oraz sprzedaż biletów na stronie: www.mok.nowysacz.pl/aktualnosci/dzieci-dzieciom oraz w sekretariacie MOK od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.


Dodatkowa zbiórka na portalu pomagam.pl: pomagam.pl/8n4rdh


Źródło: MOK

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować