28 lutego w Nowym Sączu konferencja "Wsparcie rodziny w sytuacji zagrożenia uzależnieniem"

Konferencja z zakresu profilaktyki uzależnień, która odbędzie się 28 lutego br. w Nowym Sączu, to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń w pracy z rodzinami zagrożonymi uzależnieniem.

28 lutego w Nowym Sączu konferencja "Wsparcie rodziny w sytuacji zagrożenia uzależnieniem"

Skierowana jest do specjalistów różnych dziedzin, którzy zajmują się problematyką uzależnień i współuzależnienia, a także do przedstawicieli służb porządkowych i sądowych, którzy mają do czynienia z zagrożeniami wynikającymi z używania narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych.

Na konferencji wystąpią eksperci z zakresu leczenia i terapii uzależnień, a także policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, którzy omówią aktualne zagadnienia dotyczące cyberprzestępczości i rynku narkotyków.

Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z najnowszymi informacjami prawnymi i medycznymi na temat profilaktyki i leczenia uzależnień, a także z przykładami dobrych praktyk realizowanych w Małopolsce, ze szczególnym uwzględnieniem regionu nowosądeckiego. Konferencję organizuje Ekspert Wojewódzki ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego.

Rejestracja na wydarzenie tutaj.

Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować