28 lutego w Sądeckiej Bibliotece Publicznej spotkanie z cyklu „Żyj zdrowo” poświęcone aromaterapii

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza na spotkanie „NATURALNA DOMOWA APTECZKA czyli o właściwościach olejków eterycznych” poświęcone aromaterapii.

28 lutego w Sądeckiej Bibliotece Publicznej spotkanie z cyklu „Żyj zdrowo” poświęcone aromaterapii

Uczestnicy spotkania zapoznają się z tematyką olejków eterycznych i dowiedzą się na czym polega ich wyjątkowość. Nauczą się jak bezpiecznie i skutecznie stosować olejki eteryczne, które są skoncentrowanymi ziołami i esencjami roślin.

Prowadzące spotkanie podpowiedzą jak skomponować swoją domową apteczkę , składającą się z naturalnych, czystych i skutecznych olejków eterycznych. Przedstawią uczestnikom dziesięć podstawowych olejków i ich właściwości.

Spotkanie „NATURALNA DOMOWA APTECZKA czyli o właściwościach olejków eterycznych” popularyzuje wiedzę na temat naturalnego dbania o zdrowie za pomocą olejków eterycznych, których właściwości znane są ludzkości od wieków. Podczas wydarzenia przekazane zostaną informacje o tym, czym są olejki i w jaki sposób działają na człowieka. Uczestnicy spotkania zdobędę wiedzę o jakości oraz sposobach i bezpieczeństwie ich stosowania.

Najbliższe spotkanie z cyklu „Żyj zdrowo”, poświęcone aromaterapii, odbędzie się 28 lutego br. (środa) o godz. 17:00 w bibliotecznej czytelni (ul. Franciszkańska 11, I piętro).

Wstęp wolny.

Źródło: SBP

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować