Nowy Sącz: 285. Koncert u Prezydenta. Tym razem przeboje Elvisa Presleya

Prezydent Ludomir Handzel serdecznie zaprasza na 285. Koncert u Prezydenta, który odbędzie się 8 marca o godz. 18:30 w sali ratuszowej. Tego wieczoru wystąpi zespołu Elvis 56 - Elvis Presley Tribute Band.

Nowy Sącz: 285. Koncert u Prezydenta. Tym razem przeboje Elvisa Presleya

Elvis 56 to zespół odnoszący sukcesy na arenie krajowej i europejskiej. Ich interpretacje utworów z czasów złotej ery rock’n’rolla przynoszą świeżą energię i pozwalają widzom czerpać radość z odkrywania na nowo zapomnianych piosenek. W repertuarze znajdziemy znane hity z pierwszych miejsc list przebojów z lat 50. i 60. XX wieku, w nowej aranżacji zespołu.

Podstawą repertuaru Elvis 56 są utwory samego Elvisa Presleya. Zespół wykonuje zarówno piosenki z początków jego twórczości, jak i te najbardziej znane z okresu występów w Las Vegas. W sierpniu 2019 r. zespół zdobył pierwsze miejsce w konkursie na najlepszego wykonawcę piosenek Elvisa Presleya podczas European Elvis Festival w Bad Nauheim w Niemczech. W roku 2021 wystąpili na tym samym festiwalu jako gwiazda Elvis Party, EEF 2021 Bad Nauheim.

Skład zespołu:

Szczepan Sollich - śpiew, gitara

Marcin Sonnenberg - śpiew, piano

Grzegorz Kuś - śpiew, gitara

Marek Piotrowicz - gitara basowa

Janusz Zygadło - perkusja

Nie przegap tego wyjątkowego koncertu! To doskonała okazja, by cieszyć się muzyką i uczcić Dzień Kobiet w wyjątkowym stylu.

Źródło: UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować