30 grudnia koncert kolęd i pastorałek w Limanowskim Domu Kultury

Limanowski Dom Kultury zaprasza na koncert kolęd i pastorałek „Hej Kolęda!”, który odbędzie się w sobotę 30 grudnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej LDK.

30 grudnia koncert kolęd i pastorałek w Limanowskim Domu Kultury

Koncert kolęd i pastorałek „Hej Kolęda!” to nie tylko okazja do wspólnego śpiewania pięknych polskich utworów bożonarodzeniowych i świątecznych, ale także do podziwiania młodych talentów z naszego regionu.


Gwiazdą wieczoru będzie Karolina Szczurowska z zespołem. Karolina Szczurowska to utalentowana wokalistka, która zasłynęła dzięki udziałowi w programie telewizyjnym „The Voice Kids”. W 2018 roku wydała swój pierwszy album zatytułowany “KARO”, który zawierał 10 autorskich piosenek. Jednym z nich był przebój „Poranna”, nagrany z Antkiem Smykiewiczem. Karolina Szczurowska zachwyca swoim głosem i stylem, a jej piosenki są pełne emocji i energii. Podczas koncertu zaprezentuje nam swoje interpretacje kolęd i utworów świątecznych, które na pewno wprowadzą nas w cudowny nastrój.


Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniany wieczór pełen świątecznej magii. Razem z Karoliną Szczurowską i jej zespołem będziemy mogli zaśpiewać zarówno tradycyjne kolędy i pastorałki, jak i znane utwory świąteczne. Będzie to doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się dźwiękami ulubionych świątecznych melodii.


Wejściówki na koncert są bezpłatne i można je odebrać w kasie kina Klaps (w godzinach pracy kasy kina).


Źródło: LDK Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować