Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

44 gramy kryształków MDPV. 50-latek tłumaczył policjantom że znalazł je przed sklepem

44 gramy kryształków MDPV. 50-latek tłumaczył policjantom że znalazł je przed sklepem

Sądeccy policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który miał przy sobie blisko 44 gramy kryształków MDPV. Za posiadanie substancji psychotropowej mężczyźnie grozi teraz do 3 lat więzienia.

4 kwietnia br. po godzinie 20, w centrum Nowego Sącza policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel. Podczas wykonywania czynności służbowych policjanci zauważyli, że 50-letni kierowca pojazdu nerwowo się zachowuje, dlatego postanowili sprawdzić, czy nie posiada przy sobie substancji zabronionych. Intuicja ich nie zawiodła, ponieważ w ubraniu mężczyzny znaleźli worek foliowy z zawartością kryształowych grudek przypominających popularny psychotrop.


Mężczyzna tłumaczył się policjantom, że to nie jego własność, a worek znalazł przed jednym ze sklepów. 50-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy i przewieziony do sądeckiej komendy. Po przebadaniu zabezpieczonej substancji narkotesterem potwierdziło się, że są to kryształy MDPV o wadze blisko 44 gramów. Po nocy spędzonej w policyjnej celi mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowej, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMPNSCo sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować