Pogoda - Sądeckie.pl

9

Dzisiaj jest: 09. 12. 2021 Do końca roku: 22 dni
Jakość Powietrza:

5 firm chce remontować drogę w Niecwi

5 firm chce remontować drogę w Niecwi

Pięć firm złożyło swoje oferty w przetargu na remont drogi w Niecwi. Szansa, że uda się wyłonić wykonawcę wydaje się spora, bo większość ofert mieści się w kwocie przeznaczonej na realizację inwestycji przez zamawiającego.

Najtańsza oferta opiewa na ponad 687 tys. zł, zaś najdroższa przekracza 1,1, mln zł. Pozostałe mieszczą się w kwocie zabezpieczonej w budżecie gminy na ten cel wynoszącej 912 tys. zł. Wygląda zatem na to, że po analizie ofert umowa na wykonanie prac zostanie wkrótce podpisana, a ślad za tym rozpoczną się prace.


Zgodnie z przetargiem ich zakres obejmuje położenie nawierzchni asfaltowej na drodze prowadzącej przez Niecew aż do Lipnicy Wielkiej o długości około 1,2 km. Szerokość jezdni wyniesie miejscami 4 m i 4,5 m. Na całej długości wykonane zostaną pobocza, a istniejące odwodnienie drogi ma być wyremontowane.


Przypomnijmy. Pierwszy przetarg nie został rozstrzygnięty z uwagi na problemy związane z własnością gruntu na odcinku około 50 m. Gmina wyłączyła tę część drogi z remontu zapraszając oferentów do złożenia ofert raz jeszcze.


Źródło: Gm. Korzenna

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować