7 października kolejna „sobota paszportowa”. Wniosek będzie można złożyć lub odebrać gotowy dokument w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu

Zapraszamy do skorzystania z oferty „soboty paszportowej”, która odbędzie się 7 października w godzinach od 8 do 14. W tym dniu można będzie złożyć wniosek o paszport lub odebrać gotowy dokument w Oddziale Paszportowym MUW w Krakowie, a także w delegaturach w Tarnowie i Nowym Sączu. Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz – możesz wybrać dowolny punkt paszportowy.

7 października kolejna „sobota paszportowa”. Wniosek będzie można złożyć lub odebrać gotowy dokument w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu

To już dziewiąta edycja „soboty paszportowej” w tym roku. Inicjatywa ta spotyka się z dużym zainteresowaniem. Jak podkreśla wojewoda małopolski Łukasz Kmita, od stycznia do września przyjęto prawie 186 tysięcy wniosków paszportowych, z czego ponad 6 tysięcy w ramach „sobot paszportowych”


Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Już od poniedziałku, 9 października, będzie można składać wnioski paszportowe w nowym punkcie, który powstał w Galerii Bronowice w Krakowie (ul. Stawowa 61, poziom +1).


To kolejny krok w budowie sieci punktów paszportowych na terenie Małopolski, która ma ułatwić dostęp do tego ważnego dokumentu. W Krakowie złożono 36% wszystkich wniosków paszportowych w tym roku, dlatego postanowiono otworzyć dodatkowy punkt w dogodnej lokalizacji.


Nowy punkt przyjmowania wniosków paszportowych przyjmowanie wniosków paszportowych rozpocznie o godzinie 10.00.


Źródło: MUW

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować