Akademia nauk Stosowanych z prestiżowym certyfikatem

Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu otrzymała prestiżowy certyfikat “Uczelnia Liderów” po raz dwunasty. Dodatkowo ANS została wyróżniona tytułem “Najwyższa Jakość Studiów”. Konkurs “Uczelnia Liderów” jest organizowany corocznie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC.

Akademia nauk Stosowanych z prestiżowym certyfikatem

Certyfikaty “Uczelnia Liderów” przyznawane są od 2011 roku instytucjom akademickim, które podejmują wysiłki w kształceniu absolwentów atrakcyjnych dla rynku pracy, otwartych na zmiany i przygotowanych do efektywnego realizowania własnych celów zawodowych w warunkach gospodarki wiedzy. Wyniki programu oraz lista laureatów tytułu “Uczelnia Liderów” stanowią ważne źródło informacji zarówno dla maturzystów wybierających miejsce dalszego kształcenia, jak i dla osób zainteresowanych polskim rynkiem szkolnictwa wyższego oraz innowacyjnymi działaniami najlepszych polskich uczelni.

W trakcie XIV edycji Konkursu Jakości “Uczelnia Liderów”, wspólnie organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC, Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu otrzymała certyfikat “Uczelnia Liderów 2024”.

W konkursie “Uczelnia Liderów” dąży się do identyfikacji, nagradzania i promowania uczelni oraz ich jednostek, które skutecznie realizują misję kształcenia absolwentów wyposażonych w kompetencje liderskie oraz inne umiejętności i postawy pożądane przez rynek pracy. Wyróżnia się również uczelnie otwarte na współpracę z biznesem, potrafiące budować mosty między światem akademickim a środowiskiem gospodarczym. Gratulujemy Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu pozytywnej oceny w XIV edycji Konkursu “Uczelnia Liderów” oraz wyróżnienia za działania edukacyjne na rzecz kształcenia nowoczesnych, przedsiębiorczych i innowacyjnych liderów zmiany społecznej. W tym roku laureatów wybierało jury konkursu, w którego skład weszli przedstawiciele Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz profesorowie związani z takimi ośrodkami akademickimi jak Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Akademia Humanitas.

Dodatkowo Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu otrzymała wyróżnienie “Najwyższa Jakość Studiów”, przyznawane uczelniom, które wyróżniają się na rynku edukacyjnym dzięki wdrożeniu najbardziej zaawansowanych, nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań ukierunkowanych na zapewnienie wysokiej jakości kształcenia.

Źródło: ANS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować