ANS podpsiała kolejne porozumienie o współpracy. Z kim?

Grupa SDP Sandler właśnie dołączyła do grona partnerów Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Ta współpraca otwiera drzwi do wspólnych projektów naukowo-badawczych i rozwojowych, z których skorzystają zarówno studenci, jak i pracownicy Uczelni.

ANS podpsiała kolejne porozumienie o współpracy. Z kim?

W czwartek, 25 kwietnia 2024 roku, podpisano Porozumienie o Współpracy między JM dr hab. inż. Mariuszem Cygnarem, prof. ANS (Rektorem Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu) a Piotrem Dziekańskim, reprezentującym Grupę SPD, będącą franczyzobiorcą Sandler Systems INC.

W ramach tej współpracy planowany jest nabór na program warsztatowo-szkoleniowy, który wystartuje na początku października i potrwa przez trzy miesiące. Program ten obejmie osiem całodniowych warsztatów, w których uczestnicy będą mieli okazję poznać pełen program Kliniki Innowacyjnej Sprzedaży Sandlera (KISS), zgodnie z najwyższymi standardami tej amerykańskiej korporacji szkoleniowej. Całość przedsięwzięcia zostanie zwieńczona egzaminem certyfikacyjnym.

Dodatkowo, program będzie zawierał badanie Extended DISC®, które pomoże uczestnikom zrozumieć ich preferowany styl komunikacji, działania i talenty. Dzięki temu będą w stanie lepiej porozumiewać się z innymi ludźmi. Ten program szkoleniowy nie tylko przyniesie korzyści firmom, ale także wesprze lokalny biznes w profesjonalnym kształceniu studentów Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Niezależnie od tego, będzie to również pełnowartościowy kurs dla pracowników przedsiębiorstw, dzięki któremu handlowcy i menedżerowie zdobędą nowe umiejętności i zmienią nawyki pracy, co przełoży się na wzrost sprzedaży. Ponadto, program umożliwi spotkanie pracodawców z przyszłymi pracownikami jeszcze przed ukończeniem przez nich studiów. W czerwcu odbędą się również warsztaty motywacyjne dla zainteresowanych.

Ta współpraca między Uczelnią a SDP Sandler otworzy drzwi do zdobycia umiejętności w zakresie sztuki sprzedaży zarówno dla studentów, jak i przyszłych pracodawców. Uzyskany certyfikat z pewnością będzie stanowił przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Natomiast dla pracodawców będzie to nieoceniona przestrzeń do podnoszenia kwalifikacji własnej kadry oraz pozyskiwania przyszłych wykwalifikowanych pracowników.

Źródło: ANS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować