Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

Bezpłatne zajęcia dla ósmoklasistów w czasie ferii w TEB Technikum Nowy Sącz

Bezpłatne zajęcia dla ósmoklasistów w czasie ferii w TEB Technikum Nowy Sącz

W Nowym Sączu ruszyły bezpłatne zimowe warsztaty dla ósmoklasistów. Nie zwlekaj i zapisz się jeszcze dziś.

Uczniowie mają do wyboru zajęcia weterynaryjne, kosmetyczne, fotograficzne, a nawet esportowe.


Bezpłatne, stacjonarne, warsztaty zimowe organizuje technikum TEB Edukacja. Zajęcia dla uczniów ósmych klas są organizowane do końca tego tygodnia w budynku szkoły przy ulicy Rynek 16. By się zapisać, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej https://technikum.pl/warsztatyzimowe/


TEB Technikum Nowy Sącz zaprasza na warsztaty. Już w ten wtorek (25 stycznia) młodzież może wziąć udział w warsztatach z fotografii (prezentacja sprzętu oświetleniowego i zajęcia z fotografii portretowej) oraz w warsztatach kosmetycznych.


W środę (26 stycznia) uczniowie ósmych klas są mogą dowiedzieć się jak wygląda praca weterynarza. W programie zajęć, między innymi, pierwsza pomoc u psów w praktyce, ekg zwierząt, a nawet nauka podstawowego węzła chirurgicznego. Tego samego dnia organizowane są także warsztaty z Photoshopa i te dotyczące zajęć e-sportowych.


W czwartek (27 stycznia) ósmoklasiści mogą przyjść na warsztaty fotograficzne. Tu interesujące są kategorie: takie jak praca z nowoczesnym światłem, robienie zdjęć portretowych i malowanie światłem.


Piątek (28 stycznia), to ostatni dzień warsztatów. Będą one poświęcone diagnostyce weterynaryjnej. Młodzież będzie mogła się dowiedzieć, dlaczego kluczowe w diagnozowaniu stanu zdrowia zwierząt są badania krwi i moczu oraz ocena fizykalna stanu zdrowia pacjenta.


Bezpłatne zimowe warsztaty LAB & Fun mają przede wszystkim rozwijać pasje młodych ludzi, służą też wyrównaniu szans na rynku edukacyjnym. Głównym celem zajęć jest wsparcie uczniów na drodze do odkrywania i wzmacniania indywidualnych talentów i predyspozycji. Z decyzją nie warto zwlekać, liczba osób na każdy warsztat jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.


Źródło: Nadesłane do redakcji - Materiały Prasowe TEB Edukacja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować