Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dniBudynek świetlicy środowiskowej na Osiedlu Millenium wyremontowny

Budynek świetlicy środowiskowej na Osiedlu Millenium wyremontowny

Dzięki bardzo dobrej współpracy Miasta z Zarządem Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej budynek przy ulicy Klasztornej 46 został gruntownie wyremontowany. Teraz będzie służył najmłodszym mieszkańcom Osiedla Millenium i nie tylko.

 

Jako prezydent cieszę się, że poprawia się infrastruktura dla najmłodszych mieszkańców miasta. W końcu dzieci będą spędzały wolny czas w odpowiednich warunkach - powiedział prezydent Ludomir Handzel.

 

Odbieramy wyremontowaną świetlicę środowiskową na ul. Klasztornej 46. Był to bardzo zaniedbany obiekt, który popadł w ruinę. Dzięki środkom unijnym została przeprowadzona jego gruntowna modernizacja. Świetlica będzie wykorzystywana przez nasze dzieci mieszkające na Osiedlu Millenium. Również mam nadzieję w przyszłości przez dorosłych. Teraz jest to nowoczesny obiekt, docieplony, całkowicie zmodernizowany i mamy nadzieję, że będzie służył mieszkańcom Osiedla – mówił prezes Zarządu Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jarosław Iwaniec.

 

Obecnie rozpoczął się nabór dzieci do świetlicy środowiskowej.

Budynek świetlicy środowiskowa na Osiedlu Millenium po gruntownym remoncie Budynek świetlicy środowiskowa na Osiedlu Millenium po gruntownym remoncie Budynek świetlicy środowiskowa na Osiedlu Millenium po gruntownym remoncie Budynek świetlicy środowiskowa na Osiedlu Millenium po gruntownym remoncie

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować