Sądecka Policja gra z WOŚP

Już w najbliższą niedzielę, tj. 28 stycznia br. odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego celem będzie zbiórka środków na zakup sprzętu dla pacjentów oddziałów pulmonologicznych. W akcję charytatywną włączyli się również sądeccy policjanci.

Sądecka Policja gra z WOŚP

Podczas niedzielnego finału WOŚP sądeccy policjanci będą nie tylko dbać o bezpieczeństwo kwestujących i sprawdzać, czy zbiórki są prowadzone przez osoby do tego uprawnione, ale także aktywnie włączą się w granie dla WOŚP oraz w licytacje.


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na całej Sądecczyźnie, a jej sercem będzie płyta rynku w Nowym Sączu. To tam będzie można skorzystać z mnóstwa atrakcji, wśród których będą m.in. występy muzyczne, artystyczne, turniej szachowy, „Marsz serca z WOŚP”, pokaz ratownictwa, zabytkowe pojazdy. Również policjanci Wydziału Prewencji oraz Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy przygotują stoisko profilaktyczno-edukacyjne. Będą m.in. przypominali podstawowe zasady bezpieczeństwa i organizowali quizy dla najmłodszych, którzy będą mogli również odbić swoje linie papilarne na pamiątkowym dyplomie. Nie zabraknie też drobnych upominków, gadżetów i materiałów edukacyjnych. Wszyscy chętni będą mogli z bliska przyjrzeć się radiowozom oraz sprzętowi wykorzystywanemu w codziennej służbie przez sądeckich policjantów.


Nieodłącznym elementem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są licytacje. W tym roku mundurowi z naszej jednostki przekazali na aukcje dwa różne pakiety gadżetów związanych z sądecką Policją. Znalazły się w nich m.in. maskotki, filiżanka i pijałka do picia wody mineralnej, kalendarz, pamiątkowy album wydany z okazji 100-lecia Policji, smycze, długopisy i elementy odblaskowe. Oba pakiety gadżetów będzie można licytować w niedzielę (28 stycznia br.) na rynku w Nowym Sączu, do czego serdecznie zachęcamy!


Źródło: MPKNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować